CAB417RF-0300-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB417RF-0300-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 4L LK,SMA female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz; 300mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 300mm |