Tootekood: CAB423RF-0100-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB423RF-0100-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 4L LK,SMA female; black; angled,straight; 0÷6GHz
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 100mm