Tootekood: CAB427RF-0150-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB427RF-0150-A-1
  • Insulation colour
  • Gasket material
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 5L,SMA female; grey; -40÷85°C; 0÷3GHz; 150mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 150mm