Tootekood: CAB438RF-0200-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB438RF-0200-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,TNC female; brown; -45÷125°C; 0÷6GHz; 200mm; 50Ω
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP67
Impedance 50Ω
Cable length 200mm