Tootekood: CAB443RF-0200-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB443RF-0200-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF,SMA female; brown; -40÷80°C; 0÷6GHz; 200mm; 50Ω
Operating temperature -40...80°C
IP rating IP67
Impedance 50Ω
Cable length 200mm