Tootekood: CAB451RF-0100-A-1-S
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB451RF-0100-A-1-S
  • Cable length
  • Kind of cable
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 1,TNC female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz; 100mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 100mm