CAB451RF-0200-A-1-S
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB451RF-0200-A-1-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 1,TNC female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz; 200mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |