Tootekood: CAB453RF-0200-A-1-S
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB453RF-0200-A-1-S
  • Cable length
  • Kind of cable
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,TNC female; black; -40÷85°C; 0÷3GHz; 200mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 200mm