CAB453RF-0300-A-1-S
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB453RF-0300-A-1-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,TNC female; black; -40÷85°C; 0÷3GHz; 300mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 300mm |