Tootekood: CAB464RF-0200-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB464RF-0200-A-1
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Impedance
  • Cable length
  • Kind of cable
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz; 200mm
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 200mm