CAB466RF-0200-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB466RF-0200-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 4L LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |