Tootekood: CAB466RF-0200-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB466RF-0200-A-1
  • Cable length
  • Kind of cable
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 4L LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 200mm