CAB469RF-0050-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB469RF-0050-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷6GHz; 50mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...125°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 50mm |