Tootekood: CAB469RF-0300-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB469RF-0300-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷6GHz; 300mm; 50Ω
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 300mm