Tootekood: CAB470RF-0100-F1-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB470RF-0100-F1-A-1
  • Operating temperature
  • Impedance
  • Cable length
  • Kind of cable
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF,SMA female; black; -40÷85°C; 0÷8GHz; 100mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
Impedance 50Ω
Cable length 100mm