CAB470RF-0100-F1-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB470RF-0100-F1-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF,SMA female; black; -40÷85°C; 0÷8GHz; 100mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 100mm |