Tootekood: CAB470RF-0200-F1-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB470RF-0200-F1-A-1
  • Cable length
  • Kind of cable
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF,SMA female; black; -40÷85°C; 0÷8GHz; 200mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
Impedance 50Ω
Cable length 200mm