CAB475RF-0200-F1-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB475RF-0200-F1-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 1 LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷8GHz; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |