Tootekood: CAB478RF-0200-F1-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB478RF-0200-F1-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 4L LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷8GHz
Operating temperature -40...85°C
Impedance 50Ω
Cable length 200mm