CAB493RF-0050-A-1-E
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB493RF-0050-A-1-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF 1,SMA female; brown; -40÷85°C; 0÷6GHz; 50mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP69K |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 50mm |