Tootekood: CAB497RF-0150-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB497RF-0150-A-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷6GHz; 150mm; 50Ω
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 150mm