Tootekood: CAB526RF-0050-A-1-S
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB526RF-0050-A-1-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; IPEX MHF LK,SMA female; black; -40÷85°C; 0÷6GHz; 50mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP69K
Impedance 50Ω
Cable length 50mm