Tootekood: CABLE 184 RF-100-F1-2
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CABLE 184 RF-100-F1-2
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Impedance
  • Cable length
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; HIROSE U.FL,SMA female; grey; -40÷85°C; 0÷3GHz; 100mm; 50Ω
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 100mm