Tootekood: CABLE 252 RF-0100-A-1
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CABLE 252 RF-0100-A-1
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Impedance
  • Cable length
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; SMA male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷3GHz; 100mm; 50Ω
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 100mm