Tootekood: CB61F20A-TR1
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: CB61F20A-TR1
  • Rated voltage
  • Voltage drop
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 20A; 72VDC; soldered,SMD; 6.2x2.6x2.6mm
Mounting SMD
Resistance 2.3mΩ
Kind of fuse miniature
Kind of package reel, tape
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 20A
Rated voltage 72V DC
Voltage drop 60mV