Tootekood: CB61F40A-TR1
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: CB61F40A-TR1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 40A; 63VDC; soldered,SMD; 6.2x2.6x2.6mm
Mounting SMD
Resistance 900µΩ
Kind of fuse miniature
Kind of package reel, tape
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 40A
Rated voltage 63V DC