Tootekood: CDDFN10-3304NA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: CDDFN10-3304NA
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 18 V, DFN, 10 Pins
Mounting SMD
Case DFN10
Kind of package reel, tape
Number of channels 4
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 3.3V