Tootekood: CDNBS08-SLVU2.8-8
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: CDNBS08-SLVU2.8-8
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Application
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 20 V, NSOIC, 8 Pins, 6 V
Mounting SMD
Case SO8
Kind of package reel, tape
Number of channels 4
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 8
Max. off-state voltage 2.8V