Tootekood: CDSOD323-T12C-DSLQ
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: CDSOD323-T12C-DSLQ
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Application
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 28.3 V, SOD-323, 2 Pins, 350 W
Mounting SMD
Case SOD323
Kind of package reel, tape
Number of channels 1
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 12V