Tootekood: CDSOT23-T24CAN-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: CDSOT23-T24CAN-Q
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Application
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 40 V, SOT-23, 3 Pins
Mounting SMD
Case SOT23
Kind of package reel, tape
Number of channels 2
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 3
Max. off-state voltage 24V