Tootekood: CFB800-24S28
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFB800-24S28
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 800W
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection, voltage drop
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Switching frequency 250kHz