Tootekood: CFM12S050-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM12S050-E
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Electrical connection
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 12W; Uout: 5VDC; Iout: 2A; 80%; Mounting: PCB; 3kV
Output current 2A
Mounting PCB
Power 12W
Operating temperature -40...75°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 80%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz