Tootekood: CFM12S150
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM12S150
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Electrical connection
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 12W; Uout: 15VDC; Iout: 800mA; 85%; Mounting: PCB
Output current 800mA
Mounting PCB
Power 12W
Operating temperature -40...75°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 85%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz