Tootekood: CFM25S120-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM25S120-E
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Electrical connection
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 25W; Uout: 12VDC; Iout: 2.1A; 84%; Mounting: PCB
Output current 2.1A
Mounting PCB
Power 25W
Operating temperature -30...70°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 84%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz