Tootekood: CFM25S150-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM25S150-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 25W; Uout: 15VDC; Iout: 1.67A; 85%; Mounting: PCB
Output current 1.67A
Mounting PCB
Power 25W
Operating temperature -30...70°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 85%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz