Tootekood: CFM25S240-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM25S240-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 25W; Uout: 24VDC; Iout: 1.05A; 86%; Mounting: PCB
Output current 1.05A
Mounting PCB
Power 25W
Operating temperature -30...70°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 86%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz