Tootekood: CFM25S480
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM25S480
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 25W; Uout: 48VDC; Iout: 520mA; 87%; Mounting: PCB
Output current 520mA
Mounting PCB
Power 25W
Operating temperature -30...70°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 87%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz