Tootekood: CFM61S120-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CFM61S120-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 60W; Uout: 12VDC; Iout: 5A; 88%; Mounting: PCB; 3kV
Output current 5A
Mounting PCB
Power 60W
Operating temperature -30...70°C
Protection short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 88%
Electrical connection THT
Switching frequency 65kHz