Tootekood: CHB150W12-72S05
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB150W12-72S05
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Additional functions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 14÷160V; 5VDC; Iout: 25A; 105g; 480Hz
Output current 25A
Mounting THT
Power 150W
Operating temperature -40...100°C
Protection short circuit protection, anti-overvoltage, overheating
Body dimensions 57.9x61x12.7mm
Output voltage 5V DC
Input voltage 14...160V DC
Additional functions adjustable output current level
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%