Tootekood: CHB200W-110S24
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CHB200W-110S24
  • Output current
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 200W; Uin: 43÷160V; 24VDC; Iout: 8.3A; 114g; 300kHz
Output current 8.3A
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Protection short circuit protection, anti-overvoltage, overheating
Body dimensions 57.9x61x12.7mm
Output voltage 24V DC
Additional functions adjustable output current level
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 300kHz