Transistor: NPN
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
CMBT5551
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: CMBT5551
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23-3 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 250mW |
| Collector current | 600mA |
| Frequency | 100...300MHz |
| Collector-emitter voltage | 160V |
| Current gain | 30...250 |