Tootekood: CQB100W14-72S54N-B
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CQB100W14-72S54N-B
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 100W; Uin: 12÷160V; Uout: 54VDC; Iout: 1.85A; 66g
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 54V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 200kHz