Tootekood: CQB150-300S15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CQB150-300S15
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Protection
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 180÷425V; Uout: 15VDC; Iout: 10A; 65g
Output current 10A
Mounting THT
Power 150W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, overheating, short circuit protection
Body dimensions 57.9x36.8x12.7mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Switching frequency 360kHz