Tootekood: CQB50W8-36S12-CMFC
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CQB50W8-36S12-CMFC
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W
Output current 4.17A
Mounting THT
Power 50W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 200kHz