Tootekood: CQB50W8-36S28-CMFD
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CQB50W8-36S28-CMFD
  • Mounting
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W
Mounting THT
Power 50W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Output voltage 28V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 200kHz