Tootekood: CQB75W14-72S15-C
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: CQB75W14-72S15-C
  • Output current
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 75W; Uin: 12÷160V; Uout: 15VDC; Iout: 5A; 66g
Output current 5A
Power 75W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89.5%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 200kHz