Tootekood: CR201-50AE
Tootja: OHMITE
Tootja tootekood: CR201-50AE
  • Colour
  • Material
  • Application
  • Application
  • Width
  • Length
  • Height
  • Material finishing
  • Type of heatsink
  • Heatsink shape
  • Thermal resistance @200 LFM
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele HEAT SINK, ALUMINIUM ALLOY, 50MM
Colour black
Material aluminium
Application TO247, TO264
Width 34mm
Length 50mm
Height 75mm
Material finishing anodized
Type of heatsink extruded
Heatsink shape grilled
Thermal resistance @200 LFM 3.3°C/W