IC: operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CS30AL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: CS30AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | instrumentation amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 500kHz |
| Kind of integrated circuit | current sense |
| Slew rate | 0.9V/μs |