Current Sense Amplifier, High Voltage, 1 Amplifier, 5.5 µA, SOT-23, 5 Pins, -40 °C, 125 °C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CS30BL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: CS30BL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current Sense Amplifier, High Voltage, 1 Amplifier, 5.5 µA, SOT-23, 5 Pins, -40 °C, 125 °C
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | instrumentation amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Kind of integrated circuit | current sense |
| Slew rate | 0.9V/μs |
| Max operating temperature | 125°C |