Transistor: NPN; bipolar; 30V; 3A; 10W; TO126
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
CSD882H-P
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: CSD882H-P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 30V; 3A; 10W; TO126
| Mounting | THT |
| Case | TO126 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 10W |
| Collector current | 3A |
| Frequency | 90MHz |
| Collector-emitter voltage | 30V |
| Current gain | 30...400 |